COACHING DOŚWIADCZENIOWY-

coaching kielczykNa managerskich sesjach coachingu doświadczeniowego oferuje:

1.   Nowatorskie sesje coachingowe opracowane na podstawie moich doświadczeń pracy z menagerami. Razem ze swoimi klientami w procesie coachingu pracuję w myśl zasady: „Człowiek może o wiele więcej, niż mu się wydaje!”

2.   Pracę według autorskich metod: wykorzystując dowcip, paradoks, focusing, praca                z ciałem, metody aktorskie,  prowokacje, techniki improwizacji oraz inne techniki psychologiczne.

3.   Coaching oparty na zasobach klientów, ale też na wewnętrznych blokadach, negatywnych myślach, które często są powodują stanie w miejscu i niechęć do zmian.

4.   Połączenie technik coachingowych z technikami psychologicznymi –połączenie to  powoduje lepsze zrozumienie swojego postępowania a poprzez zrozumienie trwalsze i efektywniejsze zmiany zachowania. Np: trudności w komunikacji menagera traktuje jako objaw, na coachingu chętnie poznaje ich przyczynę i wtedy manager znając przyczynę swoich problemów z komunikacją,  będzie mógł opracować plan zaradczy. Znając powody swojego postępowania łatwiej jest nim kierować i je zmieniać . Często też zdarza się na sesjach, że poznając przyczynę swojego zachowania wcale nie chodzi o problemy  z komunikacją  i okazuje się, że problem leży zupełnie gdzie indziej.

  1. Praktyczne narzędzia do stosowania w pracy menadżerów jak np: narzędzia słuchania, dawania informacji zwrotnej, zadawania pytań, doceniania, karania, technik negocjacyjnych z pracownikami, technik prezentacyjnych, mowy ciała, budowanie autorytetu  itd.
  2. Scenki – ćwiczenie praktycznych umiejętności, nagrywanie tych scenek  i ich omawianie ( ja gram rolę pracownika), scenki prowadzę według autorskich meto
  1. Swoje doświadczenie jako psycholog praktyk, pracujący od wielu lat z menadżerami z różnych branż .
  2. Swoje doświadczenie  jako menadżer, zarządzam firmą i pracownikami  Pracownia Psychoterapii Izabeli Kielczyk http://www.psychoterapia.kielczyk.pl/
    9.   Eksperyment w środowisku naturalnym” – prowadzę go z menagerami/liderami zespołów.  Nic tak nie uczy jak własne doświadczenie, oferuje zatem coaching w

10.                 Video trening komunikacji – doskonałe narzędzie uczenia się na własnych doświadczeniu menagera

11.   Zaplecze psychologa,  który pracuje z ludźmi biznesu jako terpaueta - Mając 13 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie zauważyłam, że coachingi to skuteczne, ale niekiedy niewystarczające metody pracy z menagerami. Dlaczego często firmy proszę mnie o pracę z menagerem na zasadzie terapii w biznesie.

 

Zapraszam do wędrowania po ścieżce MOGĘ i odkrywania

własnych zasobów, umiejętności, które pomogą Ci MÓC!

Izabela Kielczyk psycholog biznesu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>